KURUMSAL

Anasayfa / KURUMSAL

KURUMSAL

Firmamız 1979 yılında İnci Otomat  adı altında faaliyete başlamış olup, 2003 yılı itibariyle ticari ünvanını M.İNCİ OTOMAT MAKİNA OTOMOTİV METAL PLASTİK KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ adıyla değiştirerek uzman teknik kadrosu ve çalışanı ile üretim faaliyetlerine yeni ismi ile devam etmektedir...

3500 m2 kapalı olmak üzere toplam 4000 m2 alan üzerinde kurulu olan, ağırlıklı olarak otomotiv sektörü yan sanayiine yönelik imalatları gerçekleştiren M.İNCİ OTOMAT, metal endüstrisinin ürünleri ile çalışan diğer sektörlerin ihtiyacı olan tüm talaşlı imalat ve soğuk metal şekillendirme ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

Bünyesinde bulundurduğu otomatlar, CNC işleme merkezleri, CNC kayar otomat tezgahları, ovalama tezgahları, frezeler, matkaplar ve modern kalite kontrol cihazlarıyla her türlü talaşlı imalat işlerinde başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

M.İNCİ OTOMAT LTD.ŞTİ  Bureau Veritas tarafından 09.05.2011 tarihinde ISO/TS 16949:2009 Third edition kalite belgesi ile belgelendirilmiştir.

Bu donanım ve anlayışla \\\\\\\"Hızlı ve Kaliteli\\\\\\\" hizmet vermeyi M.İNCİ OTOMAT olarak prensip edinerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı temel görev kabul edip, metal ve otomotiv sektöründeki rekabetçi konumumuzu geleceğe taşımanın ve müşterilerimiz ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.